خانه آکادمی‌ دوره جامع MQL-Master

دوره جامع MQL-Master

برنامه‌نویسی MQL را حرفه‌ای فرا بگیرید

معرفی دوره

مدت زمان دوره
63 ساعت
سطح دوره
پیشرفته
تعداد جلسات
21 جلسه

داشتن دانش برنامه‌نویسی MQL برای معامله‌گران و به منظور طراحی اندیکاتورهای سفارشی، بک‌تست استراتژی‌های معاملاتی و نیز انجام معاملات خودکار اهمیت بسیاری دارد. اما چنانچه ربات‌های معاملاتی به درستی طراحی نشوند، این معاملات خودکار می‌توانند با سرعت بسیار بالا، سرمایه افراد را نابود سازند. از همین رو، دوره MQL-Master علاوه بر ارائه آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی زبان‌های برنامه‌نویسی MQL4 و MQL5، پا را فراتر گذاشته و در دوره‌ای منحصربه‌فرد تحت عنوان RoboDesign، اقدام به آموزش مباحثی پیشرفته در زمینه طراحی، تست و بهینه‌سازی اکسپرت‌ها برای استفاده در دنیای واقعی (و نه صرفا بک‌تست) می‌کند.

مدرس دوره

مهدی صفایی
مهندس مهدی صفایی
بنیانگذار مهد سرمایه
  • مدیر و بنیان‌گذار شرکت مهد سرمایه گویا با هدف ارائه خدمات در بازارهای مالی
  • ۱۵ سال سابقه پژوهش، فعالیت و تحلیل در بازارهای مالی
  • ترجمه و تالیف دوره ۵ جلدی روانشناسی معاملات آدریان راغی (انتشارات سازمان بورس اوراق بهادار)
  • ترجمه و تالیف دوره آموزشی جرارد مارتینز
  • طراح و بنیان‌گذار سیستم معاملاتی Profit Plus در سال ۱۳۸۶ (ایران تریدینگ کالج)
  • برنامه نویس و آنالیست سیستم های مالی بورس
  • طراح و برنامه‌نویس حرفه‌ای سیستم‌های معاملات خودکار MQL4 و MQL5
  • طراح و برنامه‌نویس نرم‌افزار تحلیل بازارهای مالی متا آنالیز

RoboDesign

این دوره، به طور اختصاصی برای استفاده از کدهای MQL در معاملات واقعی طراحی شده است. محتوای اختصاصی و منحصربه‌فرد این دوره به شما این امکان را می‌دهد تا پیش از غافلگیر شدن از رفتار متفاوت اکسپرت‌تان در معاملات واقعی، نقاط ضعف آن را شناسایی کرده و در خصوص ریسک استفاده از آن در بازار واقعی تصمیم صحیح بگیرید. دانشجویانی که در کنار دوره MQL4 یا MQL5 در این دوره نیز ثبت‌نام می‌کنند، افزون بر دریافت تخفیف در ثبت‌نام دوره‌ها، آموزش فشرده نرم‌افزار بورس‌اس‌بی را نیز دریافت می‌کنند. این نرم‌افزار، یکی از برترین نرم‌افزارهای طراحی، تست و بهینه‌سازی استراتژی‌های معاملاتی به کمک هوش مصنوعی است.

چرا بورس‌اس‌بی؟

نرم‌افزار بورس‌اس‌بی یا استراتژی‌ساز حرفه‌ای بورس یکی از برترین نرم‌افزارهای جهان در زمینه استفاده از هوش مصنوعی برای طراحی، تولید، تست و بهینه‌سازی استراتژی‌های معاملاتی است. این نرم‌افزار شما را قادر می‌سازد بدون ورود به مباحث برنامه‌نویسی MQL، اکسپرت‌های سودآور در گذشته بازار پیدا کنید و با چند کلیک بتوانید کد MQL (برای هر دو نسخه MQL4 و MQL5) دریافت کنید. جدا از اینکه این برنامه می‌تواند برای کسانی که علاقه‌ای به برنامه‌نویسی MQL ندارند مفید باشد، به برنامه‌نویسان هم می‌تواند در تولید استراتژی‌های بهتر کمک کند.

وجه تمایز آموزش‌های مهدسرمایه در چیست؟

شرکت مهدسرمایه، به عنوان شرکت پیشرو در عرصه معاملات الگوریتمی، خدمات متنوعی را ارائه می‌کند. تمرکز مهدسرمایه بر استفاده از دانش به‌روز و برترین ابزارها، تکنیک‌ها و نرم‌افزارهای دنیا مواجهه علمی و تخصصی با مقوله طراحی، تست، بهینه‌سازی و به‌کارگیری استراتژی‌ها و سیستم‌های معاملاتی است. همچون سایر دوره‌ها (مانند دوره کوچینگ)، مهدسرمایه از ابزارها فراتر رفته و در تلاش برای آموزش و انتقال علم و هنر به‌کارگیری ابزارهاست. از این رو، نه‌تنها محتوای دوره‌های MQL4 و MQL5 (با تمرکز بر مبحث پیشرفته شیءگرایی OOP) بر اساس برترین متدهای آموزشی است، دوره ویژه RoboDesign طراحی شده است تا علاقه‌مندان با نگاهی عمیق‌تر از کدنویسی صرف، اکسپرت‌های خود را در بازار و معاملات واقعی به کار بگیرند